Najlepsze sanki dla Twojego dziecka!
Producenci
KHW GmbH Kimet Axer
Kontakt
Zamówienie telefoniczne:

801 000 761
33 8219 149
604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia: sklep@asport.pl

Biuro Obsługi Klienta: bok@asport.pl

Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Polecane strony

  Sanki tradycyjne dla dzieci

  Sanki.net.pl to miejsce w którym zebrano sanki dla każdego. Dla ułatwienia wyboru, każde sanki zaopatrzone są w opis, dokładne parametry oraz zdjęcie. Wszystko po to by ułatwić Państwu wybranie odpowiednich sanek dla Państwa pociechy.

  Znajdą tu Państwo zarówno sanki drewniane jak i plastikowe. Drewniane sanki zostały wykonane z drewna liściastego, dlatego cechują się niezwykłą trwałością. Metalowe płozy zostały pokryte specjalną farbą, tak aby sanki mogły służyć naszym dzieciom przez wiele lat. Sanki plastikowe są znacznie lżejsze od drewnianych, dlatego dzieci z pewnością poradzą sobie z wyciągnięciem sanek pod górkę. Wiele modeli sanek plastikowych posiada antypoślizgowe siedzenia oraz sznurki ułatwiające sterowanie oraz transport pod górkę.

  W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać sanki dla dzieci w zależności od wieku. Dla najmłodszych wybierając sanki z fotelikiem oraz rączką ułatwiającą ich prowadzenie. Kiedy dziecko będzie starsze z łatwością można odczepić rączkę i fotelik, uzyskując świetne sanki dla malucha.

  Starsze dzieci z pewnością będą zachwycone klasycznymi drewnianymi sankami, czy też kolorowymi plastikowymi sankami. Niektóre modele sanek zostały zaopatrzone w kierownice i ręczny hamulec, aby ułatwić dzieciom prowadzenie sanek. Żeby jazda na sankach była jeszcze przyjemniejsza mogą Państwo znaleźć modele sanek posiadające światła i klaksony. Dzieci będą zachwycone takim rozwiązaniem, a dorośli będą spokojniejsi o ich bezpieczeństwo.

  Wszystkie sanki dostępne w naszej ofercie to produkty wykonane z jak najwyższej jakości ministeriałów, posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.