Najlepsze sanki dla Twojego dziecka!
Producenci
KHW GmbH Kimet Axer
Kontakt
Zamówienie telefoniczne:

801 000 761
33 8219 149
604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia: sklep@asport.pl

Biuro Obsługi Klienta: bok@asport.pl

Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Polecane strony

    Sanki z kierownicą dla dzieci

    Sanki z kierownicą to duże ułatwienie dla Twojego malucha! W tradycyjnych modelach sanek zmiana kierunku jazdy odbywała się za pomocą odpowiedniego balansowania ciałem. Mniej wprawione w jeździe dzieci miały z tym jednak spory problem i często próby skręcenia sankami w ich wykonaniu nie kończyły się dobrze. Na szczęście teraz skręcanie na sankach jest dużo prostsze. Wystarczy lekki ruch kierownicy, aby sanki zaczęły zmieniać tor swojej jazdy. Z opanowaniem kierownicy z pewnością poradzą sobie już całkiem małe dzieci.

    Dodatkowo, sanki z kierownicą posiadają zazwyczaj bardzo wygodne miejsce na nogi. Oznacza to, że dziecko już nie będzie nimi przypadkowo hamowało podczas jazdy. Hamowanie w sankach posiadających kierownicę odbywa się bowiem w zupełnie inny sposób. Służy do tego specjalny, ręczny hamulec, zamontowany w większości tego typu produktów. Pozwala on dziecku na szybkie i bezpieczne zatrzymanie się kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

    Sanki z kierownicą są bardzo wygodne dla dziecka. Praktyczny sznurek ułatwia natomiast ich wciąganie pod górkę. Dzięki dobrej jakości materiałów, sanki te są także bardzo wytrzymałe. Z pewnością więc nasze dziecko będzie czerpać z nich radość przez kilka kolejnych, zimowych sezonów.