Najlepsze sanki dla Twojego dziecka!
Producenci
KHW GmbH Kimet Axer
Kontakt
Zamówienie telefoniczne:

801 000 761
33 8219 149
604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia: sklep@asport.pl

Biuro Obsługi Klienta: bok@asport.pl

Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Polecane strony

  Jabłuszka do zjeżdżania

  Ślizgi to dużo lżejsza alternatywa dla sanek. Na naszej stronie znajdą Państwo ślizgi wykonane z najwyższej jakości materiałów, odporne na niskie temperatury, tak by mogły służyć Państwa dzieciom w każdych warunkach.

  Ślizgi w formie „jabłuszka” to chyba najpopularniejsza forma tego sprzętu. Dostępne w dwóch rozmiarach: mniejszym bardziej poręcznym i większym który daje uczucie komfortu podczas zjazdu. Większe ślizgi wytrzymują większe obciążenia dlatego zapewniają one zabawę nie tylko dla dzieci ale i dla rodziców.

  Kolejnym modelem ślizgu jest tzw. „talerz”, który umożliwia zjazdy w wielu ciekawych pozycjach. Wygodne uchwyty po bokach zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo, zapobiegając wyślizgnięciu podczas zjazdu.

  Ostatnią propozycją są ślizgi w formie mini-sanek. Długie sznurki ułatwiają sterowanie a dodatkowe uchwyty na bokach pozwalają pozostać na miejscu podczas ostrych zakrętów. Uchwyty dają szansę na dokładne sterowanie ślizgiem oraz skuteczne hamowanie. Ślizgi w formie mini-sanek pozwalają na szybką, komfortowa i bezpieczną jazdę z górki.

  Wszystkie ślizgi doskonale nadają się do zjazdów zarówno z małych jak i większych górek. To właśnie dłuższe trasy pozwolą nam sprawdzić umiejętności jazdy na ślizgu.

  Żywa kolorystyka ślizgów z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom, szczególnie tym najmłodszym. Dodatkowo dziecko będzie na takim ślizgaczu będzie doskonale widoczne, co zwiększy jego bezpieczeństwo.